Ne mărim echipa și angajăm asistent medical generalist, full time.

Angajăm asistent medical generalist

Responsabilități

  • întâmpină pacienții;
  • gestionează legătura între pacienți și medici;
  • înregistrează datele pacienților în programul informatic;
  • asigură suport pacienților în completarea formularelor necesare pentru consultații;
  • oferă informații corecte și concise despre modalitatea de accesare a serviciilor medicale;
  • ofera informații tuturor celor care solicită, direcționându-i către persoanele responsabile;
  • încasează contravaloarea serviciilor medicale efectuate (când este cazul).

Cerințe

  • experiență de cel puțin doi ani în sistemul sanitar;
  • persoană atentă la detalii, implicată și devotată meseriei;
  • persoană responsabilă, cu inițiativă, dornică de dezvoltare și perfecționare profesională continuă;
  • persoană orietată spre nevoiele pacientului;
  • persoană cu spirit de echipă, flexibilă și care să respecte programul de lucru;
  • persoană cu cunoștințe informatice dе bază.

Beneficii

  • salariu motivant bazat pe performanță profesională;
  • mediu de lucru într-o echipă dinamică și într-o continuă dezvoltare.

Pentru stabilirea unui interviu, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră alături de o scrisoare de intenție, la adresa de e-mail officeicd@gmail.com.

2 Comments